OBÓZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH W MURZASICHLE- SIERPIEŃ 2018 – DWIE GRUPY !

Wszystkich Klubowiczów tańca towarzyskiego zachęcamy do wzięcia udziału w XVII Obozie Tanecznym dla Dorosłych!
W zeszłym roku dwa różne poziomy zaawansowania świetnie się sprawdziły, dlatego powtarzamy schemat również w tym roku. Świeżo upieczeni klubowicze mają możliwość dołączyć do grupy średniej, w której skupimy się na obowiązkowym programie Klubów Tańca dla Dorosłych- wrzucimy Wam kilka tanecznych ciekawostek. Wy też będziecie na Sali Tortur Tanecznych 25 godzin ! W grupie zaawansowanej – program jeszcze dopracowujemy, ale Wy już na pewno wiecie, że będzie bolało… Siedem dni w doborowym groniesiedem dni tańcadobrej zabawy i… katowania ciała!
…a jak komu będzie mało będzie mógł nawet spać na sali, są lustra i materace… Streszczajcie się bo ilość miejsc w każdej grupie jest ograniczona wielkością parkietu.
Zapisy trwają, zostały 2 miejsca na grupę zaawansowaną i 2 na średnią !
Niech moc będzie z 
Wami !

Zaczynamy w niedzielę 5 sierpnia, warsztatami o 13.00 – grupa 1, obiadem o 15.30 i warsztatami o 16.30 grupa 2, kolacja 19.00… a o 20.30 IMPREZAAAAA – czyli wieczorek zapoznawczo-rozpoznawczy !

Jak co roku odbędzie się nasz turniej tańca dla osób, które będą pierwszy raz na obozie „International Championships of Tatry ’18”, może dodamy jakieś nowe tańce i konkurencje dla wszystkich ;-), kiełbaski z grilla, a może jakieś ognisko, zobaczymy….jak zawsze wszystko wspólnie ustalimy, by mieć jak najwięcej radości z wspólnego przebywania w tak pięknym miejscu, z tańca i wypoczynku.

Wszystkie szczegóły wyjazdu otrzymacie od instruktorów na Waszych zajęciach.
Gwarantujemy porządny wycisk połączony z symbolicznym wypoczynkiem !
Zapraszamy do tanecznego grona maniaków tańca !