Zapraszamy do tańca – 9 czerwca 2018 – Industrialny Walc i potańcówka w Elektrociepłowni

Wszystkich kursantów, klubowiczów, absolwentów i sympatyków Śląskiej Szkoły Tańca zapraszamy 9 czerwca 2018 r. (sobota) do Bytomia. Przygotujemy dla Was industrialną potańcówkę i bicie rekordu naszej Szkoły Tańca, w ilości par tańczących wspólnie Walca wiedeńskiego.
W ramach co rocznego wydarzenia Industriada na Śląsku organizujemy nietypowe, a tym samym wyjątkowe wydarzenie w zabytkowej Elektrociepłowni na Szombierkach w Bytomiu. W ramach Industriady na terenie elektrociepłowni będą się odbywały warsztaty taneczne, wyścigi, gry, zabawy i wiele, wiele innych… O wszelkich szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Potańcówkę zaczynamy o 19.00, aby chwilę się rozgrzać przed głównym wydarzeniem. O 19.30 wszyscy na Sali Maszyn zatańczymy Walca Wiedeńskiego – Blue Danube Straussa. Trzeba znać jedynie kroki podstawowe Walca (wkrótce zamieścimy film z krokami). Impreza będzie trwała do 23.00, więc wszyscy na pewno znajdą coś dla siebie.

Program muzyki na imprezie:

  • Tańce Standardowe
  • Salsa, Bachata, Kizomba
  • Tańce Latynoamerykańskie
  • Salsa, Bachata, Kizomba
  • Tańce Dodatkowe
  • Salsa, Bachata, Kizomba

Wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny, jednakże obowiązują wcześniejsze zapisy na zajęciach u Waszych instruktorów lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta naszej szkoły tańca.

Ostatnim razem bawiliśmy się w pięknych, balowych wnętrzach podczas 25-lecia Śląskiej Szkoły Tańca, teraz nadszedł czas na zabawę w poprodukcyjnej, ogromnej Hali Maszyn Elektrociepłowni!